تبلیغات
قاصدک

قاصدک
قالب وبلاگ

یا شاهد

همان طور که غنچه میل شکفتن دارد ، میوه در آرزوی رسیدن ! همان طور که ابر منتظر بارش است ، جویبار منتظر جاری شدن است ، تا به کجا برسد ؟ به همان جایی که با قدرت ، حرارت و شوق از بستر پاکش برخاسته است ، آری یعنی آرزومند رسیدن به همان اقیانوس است !

 1.  ما انسان ها می توانیم به وسعت آسمان خیال ، پرواز و بر روی همه ی آرزوهایمان امیدوارانه بباریم .رویای خوشبختی ، در زندگی کسانی تعبیر خواهد شد که امیدوارانه ، همواره در حال بارش باشند . هیچ بذری بدون « بارش » ریشه نمی گیرد ، قد نمی کشد ، شکوفه نمی دهد ، به بارش نمی نشیند ! هیچ رنجی بدون حضور شادی و هیچ یاسی بدون حضور امید « غایب » نخواهد شد ! (غیبت نخواهد کرد )

2.  بهانه ها را کنار بگذار ، نگاه کن غنچه آرزوهایت میل به شکفتن دارد ، با نور امید بر آن بتاب ، شور و شوق را با اراده بی نظیرت تکثیر کن ، تازگی را احساس و لحظه ها را دریاب ، همین امروز خود را در حال عبور از کنار آیینه دیروز ببین ، مشق فردا را همان فردا بنویس و مشق امشب را همین امشب تمام کن !! ( مشکلات دیروز را بر دوش امروز نگذار)

3.  آنگاه هوشیارانه به هر آنچه که هست از سر « شوق » نگاه کن ، سپس خواهی دید که جهان با تو آشتی است ، آشتی !

4.  منشأ خوشبختی از همین آشتی هاست ، نقطه پیدایش آشتی ها ، همان احساس خوشبختی هاست !!

5.  به جای انباشتن و ردیف کردن « اگرها » به فکر فرصتی باش تا از هر آنچه که فعلا در اختیار داری ، بهترین ها را بسازی ! همه چیز به میل خودت بستگی دارد ، کسی کهکاغذ را اختراع کرد ، در کنار کلبه اش فقط « یک » درخت داشت ، او میل به رسیدن داشت به آرزوهایش !


[ سه شنبه 11 بهمن 1390 ] [ 10:11 ب.ظ ] [ علی س ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

با سلام و خوش آمدگویی محضر تمامی نظاره کنندگان عزیز .
امیدوارم مطالب مورد پسند شما عزیزان واقع بشه
نظر فراموش نشه
سپاسگزارم
نویسندگان
نظر سنجی
نظرات خود را در مورد این وبلاگ ، ارسال کنید ؟

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

.

mmolavi2@yahoo.com