تبلیغات
قاصدک

قاصدک
قالب وبلاگ

به نام آنکه محبّت را در دل ها آفرید

زندگی زیباست ، آنقدر شیرین و دل انگیز که نگو و نپرس ، درخت ، گل ، آسمان آبی و آفتابی ، دوستان نازنین ، این جهان هستی برای ماست .

برای ...

برای من و تو که از زندگی لذت ببریم و کامیاب شویم ...

انسان تواناست و این توانایی و خرد هدیه بزرگ خدا به انسان هاست . ممکن است بعضی اوقات در طول زندگی به خاطر عدم توفیق در بعضی کارها دچار ناراحتی و نگرانی شویم ، این طبیعی است ، امّا نگرانی و ناراحتی ما موقعی به اوج خودش می رسد که متوجه شویم برای رسیدن به موفقیت و استفاده از امکانات ، سعی و تلاش و اهتمام کافی نکرده و یا بخشی از ظرفیت ها و توانایی هایمان را به کار نبرده ایم .

یادمان باشد موفقیت واقعی ، زمانی نصیب انسان می شود که ما برای رسیدن به هدف از فرصت ها به خوبی و به درستی استفاده کنیم و همه همّت مان را به کار گیریم .

ای ابرها ببارید ، بر من دوباره باران

تا پر شود وجودم از شور نوبهاران

باید عاشق باشیم . عاشق خدا ، طبیعت ، کوه و جنگل و دریا ...

شادزیستن بزرگ ترین سعادتی است که یک انسان می تواند در زندگی خویش داشته باشد و ایجاد چنین موقعیتی در اختیار ماست ، شاد بودن کیمیایی نیست که از دیگران سراغ آن را بگیریم ، بلکه طریقه ای از تفکر است که آن را ایجاد می کند و آن ساخته و پرداخته ذهن خود انسان هاست ...

یادمان باشد که زندگی پیمودن راهی برای رسیدن به خداست پس باید به یاری خداوند در این مسیر ایمان قلبی داشته باشیم و هرگز از رحمت خداوند ناامید نشویم . اگر صخره و سنگ در مسیر زندگی نباشد صدای آب هرگز زیبا نخواهد شد .

تقریبا همه موفقیت های عظیم بر پایه یک شکست بنا شده است ، اگر انسان موفقیت بطلبد اما برای شکست تدارک ببیند ، همان چیزی را خواهد ستاند که برایش تدارک دیده شده است ، انسان های شجاع فرصت می آفرینند ولی ضعیفان منتظر فرصت می نشینند ، سعادتمند کسی است که به مشکلات و مصائب زندگی لبخند بزند ، داشتن پشتکار تفاوت ظریف بین شکست و کامیابی است . قطره ، سنگ را گود می کند نه به زور بلکه با ریزش مداوم ... بدانیم که گذشت زمان آدمی را پیر نمی سازد ، بلکه ترک آرمانهاست که انسان ها را فرتوت و افتاده می کند .

انسان ها نمی توانند بادها را هدایت کنند ، امّا می توانند بادهای خود را تنظیم کنند . پیروزی حق کسانی است که از شکست های خود درس گرفته اند .

جانا حدیث حسنت در داستان نگنجد

رمزی ز راز عشقت در صد زبان نگنجد

آهی که عاشقانت از حلق جان برآرند

هم در زمان نیاید ، هم در مکان نگنجد

اندر ضمیر دلها گنجی نهان نهادی

از دل اگر برآید ، در آسمان نگنجد


[ پنجشنبه 13 بهمن 1390 ] [ 06:18 ب.ظ ] [ علی س ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

با سلام و خوش آمدگویی محضر تمامی نظاره کنندگان عزیز .
امیدوارم مطالب مورد پسند شما عزیزان واقع بشه
نظر فراموش نشه
سپاسگزارم
نویسندگان
نظر سنجی
نظرات خود را در مورد این وبلاگ ، ارسال کنید ؟

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

.

mmolavi2@yahoo.com